Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804556

Veterinaar

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veterinaari tööks on loomade haiguste ennetamine, diagnoosimine ning ravi.

Tiinusekontroll ultraheli aparaadiga, vajadusel sõrgade ravivärkimine ning  seemendamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meeskonda kui:

* Sulle meeldivad loomad ja tahad end teostada loomakasvatuse valdkonnas

* Sul on veterinaarmeditsiini alane haridus

* Sul on hea koostööoskus

* Sul on kehtiv seemendustunnistus

Ettevõte pakub

* Kõike vajalikku ametialaseks õnnestumiseks

* Paindlikku tööaega

* Elamispinda või küttekompensatsiooni

* Eneseteostuse võimalust

Tööpakkumise number
#804556
Veterinaar