Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793283

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • siseriikliku maanteetranspordi korraldamine

  • klienditellimuste vastuvõtmine, suhtlemine klientidega

  • saadetiste, dokumentide ja teabe sujuv ning tõhus edastamine veoprotsesside kõigi osapoolte vahel

  • pakkumiste koostamine

  • veoringide korraldamine ja logistiline paikapanek

  • autojuhtidele jookva info edastamine tarnete ja pealekorjete kohta

  • veokulude arvestamine

Ootused kandidaadile

  • logistika või transpordikorralduse alane eelnev töökogemus
  • hea pingetaluvus, ajaplaneerimine, suurepärane läbirääkija ning leiad võimalused ka seal kus teistele näivad takistused
  • Sind iseloomustab julge pealehakkamine, lahendustele ja tulemustele suunatud mõtteviis ning oskus tegeleda mitme asjaga korraga
  • analüüsivõime, kohusetundlikkus,
  • arvuti kasutamise oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi

  • tulemustasu teenimise võimalust lisaks põhipalgale

Tööpakkumise number
#793283