Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691744
Veebipõhine värbamine

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Kliendi tellimuste haldamine,uute klientide kaasamine.Iinfovahetus klientide,allvedajate ja partneritega.

Veoringide planeerimine,andmete kontroll

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus ,teadmised ja kogemused maanteetranspordi korraldamisest,arvutitöö oskus,hea inglise keel kõnes ja kirjas.

Hea stressitaluvus

Täistööajaga tööd ,kindlat palka ,töökohta Mustamäel asuvas kontoris,meeldivaid kolleege väikeses kollektiivis.

Lisainfo

ingliskeelne CV soovitav

Tööpakkumise number
#691744