Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644040

Veokorraldaja (siseriiklikud veod)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. märts 2020
Kuulutus aegub: 8. aprill 2020

Töö kirjeldus

Siseriiklike vedude korraldamine
Suhtlemine klientidega
Suhtlemine autojuhtidega
Autode/haagiste/ kaupade jälgimine
Koormate moodustamine

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus transpordivaldkonnas
Pingelised olukorrad ei löö Sind rivist välja
Räägid suhtlustasandil eesti ja vene keelt
Oled aktiivne meeskonnamängija

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Kohapea toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid
Konkurentsivõimelist töötasu
Omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#644040

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem