VEOKORRALDAJA (rahvusvaheline maanteetransport) Rootsi-Norra veosuund

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424020

Tööpakkumise number

424020

Töö kirjeldus

- Rahvusvaheliste maanteevedude korraldamine Rootsi-Norra veosuunal
- Suhtlemine autojuhtide ja koostööpartneritega, neile tööülesannete andmine
- Uute kliendisuhete loomine ja töö olemasolevate klientidega
- Kaupade ekspedeerimine, koormate moodustamine
- Autode, haagiste ja kaupade liikumiste jälgimine
- Veoarvete koostamine ja kuluarvete kontroll
- Andmehaldus transpordiprogrammis
- Vajadusel hinnapakkumiste tegemine klientidele

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus logistika- või transpordivaldkonnas
- Analüütiline mõtlemisvõime, oskus iseseisvalt tööd organiseerida
- Hea väljendus- ja läbirääkimisoskus, avatud suhtleja, hea meeskonnatöötaja
- Tööülesannete täitmisel aktiivne, ettevõtlik, kohusetundlik ja täpne
- Vastutustundlik, tulemustele suunatud, lojaalne, hea pingetaluvusega
- Hea planeerimisoskusega ja pühendunud lahenduste leidmisele.
- Väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

Kasuks tuleb:
Kogemus Rootsi ja/või Norra veoliikluse korraldamisel.

- stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku ning toetavat kollektiivi
- motiveerivat töötasu
- tasuta transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.