Värsked tööpakkumised

Veokijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423619

Tööpakkumise number

423619

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi juhte erinevate veokite peale:
- Kallur
- Multilift
- Treiler
- Survepesuauto
- Fekaaliauto

Ametikoha eesmärgiks on teenuse osutamine tööandja klientidele..

Nõudmised kandidaadile

– Ametikohale kandideerimise eelduseks on töötamiseks vajalike lubade ja ametikoolituse olemasolu.
– Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
– Valmisolek teostada töid ka õhtusel ajal ja nädalavahetustel

Nõuded isikuomadustele:
– Hea pingetaluvus ja klienditeenindusele suunatud hoiak
– Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
– Heaperemehelik suhtumine tehnikasse
– Kiire reageerimisvõime
– Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime
– Tagajärgede ettenägemisvõime, korrektsus
– Hea füüsiline vorm
– Usaldusväärsus

Ettevõte pakub

– Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd,
– Võimalust õppida erinevate masinate käsitlemisoskust.
– Head töökeskkonda ja ausat ning töökat kollektiivi.
– Põhipalka koos lisatasuga.

Lisainfo

Kandideerida saab ka meie kodulehe www.multivara.ee kaudu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
17. mai 2016

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.

Vajame oma kollektiivi uusi töötajaid veokite peale.

Meie eesmärgiks on osutada kvaliteetset teenust nii ehitajatele kui ka lõppklientidele kõikjal Eestis.