Värsked tööpakkumised

Veoautojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419729

Tööpakkumise number

419729

Töö kirjeldus

Veod kallurautoga. Killustiku, pinnase, liiva, mulla vedu karjäärist objektile.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus. C kategooria

Ettevõte pakub

Palju tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed ehituslahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad, sealhulgas ka spetsialistid üldehituse alal. Pakume teenust nii era- kui äriklientidele. Väga tähtsaks peame ka kliendi ja ehitaja vahelist koostööd. Püüame alati mõista ja aru saada kliendi soovidest ning anda omapoolset nõu. Meie jätkuv areng kinnitab, et oleme valinud õige tee klientide usalduse võitmisel