Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698108

Veoautojuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd kahele järelhaagisega kallurijuhile Espoos.Tegemist Scania R650. Kallurijuhtide tööülesannete hulka kuuluvad kruusa ja ehituslammutuse jääkide veod.

Ootused kandidaadile

Soome keele oskus suhtlustasandil. Eelnev töötamise töökogemus järelhaagisega kallurijuhina ja CE-kategooria autojuhiluba. Kasuks tuleb olemasolev digitaalne sõidumeeriku kaart (digikaart).

Tööd Soome ettevõttes, vajadusel pakub ettevõte elamispinda.

Tööpakkumise number
#698108
Veoautojuht