Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826352

Veoautode autotehnik

CVKeskus.ee klient
Keila, Saue, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoolda hoolega!

Sinu töö tulemusel veerevad meie veokid ja haagised pikalt. Sulle on selge, millist hoolt meie masinapark vajab. Sinu terav silm märkab ka pisivigu, et need korda teha. Teisi inimesi sa ei pelga, vaid suhtled vabalt ka autojuhtidega

Ootused kandidaadile

  • sa soovid tööd teha nii, et masinapark veereks pikalt

  • sul on suur huvi tehnika vastu

  • sa omad B-kategooria juhiluba, veel parem kui on ka CE

  • sul on olemas eelnev sarnase töö kogemus või erialane haridus

  • sa räägid eesti keelt, kasuks tuleb kindlasti vene keel

Ettevõte pakub

  • tööriided on nii head, et neid kannaksid ka vabal ajal

  • meil tööd jätkub ja seepärast otsimegi sind

  • inimesed, kellega koos töötad, on oma ala profid ja šefid

  • igal tööpaeval ootab Sind korralik kõhutäis

  • korraldame koos ka toredaid üritusi

Tööpakkumise number
#826352

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
29. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem