Töö kirjeldus

Otsime hulgimüügiesindusse energilist, suhtlemisaldist ja enesekindlat eelneva töökogemusega veoauto varuosade müügikonsultanti. Põhiliseks tööülesandeks on efektiivne ja järjepidev tootevalikus olevate toodete müük, kliendivajaduste kaardistamine, pakkumiste koostamine ning klientidele paremate lahenduste leidmine.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad vähemalt keskharidust ja eelnevat töökogemust autovaruosade jae - või hulgimüügi valdkonnas. Sind iseloomustab avatud suhtlemine ning hea läbirääkimiste oskus, iseseisvus, saavutusvajadus ja vastutusvõime ning oskus planeerida aega. Eeliseks on, kui tunned hästi piirkondlikku ettevõtluskeskkonda ja omad vajalikke kontakte. Edukaks kandideerimiseks on vajalik autojuhilubade olemasolu, eesti ja vene keele oskus ning hea arvuti tundmine.

Pakume Sulle arenevas ettevõttes huvitavat ja vaheldusrikast täistööajaga tööd, täienduskoolitusi, kaasaegseid töövahendeid ning vastavalt tulemustele motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#671727

Asukoht:
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020
Veoauto varuosade spetsialist Veoauto varuosade spetsialist

Balti Autoosad AS

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927. Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.

Vaata rohkem

Veoauto varuosade spetsialist