2023-08-23 14:48:55

Ventilatsioonisüsteemide paigaldaja

CVKeskus.ee klient
1500 - 2600 €/kuus Bruto
Maaküte OÜ on asutatud 2008. aastal ja ühendab endas oma ala entusiaste. Hoiame ennast kursis soojuspumbamaailma viimaste trendidega ning vahendame neid oma klientidele. Oleme teinud Eestis ainulaadseid lahendusi alates täisautonoomsest vaiaküttega kontorihoonest kuni Eesti pikimate puuraukudega soojuspumbalahenduseni.

Töö kirjeldus

Ventilatsioonisüsteemide paigaldajana mängid olulist rolli meie ettevõttes, sest just Sina aitada meil tagada igapäevase sujuva töö.

Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuulub kandiliste ja ümmarguste õhutorude montaaž, tuletõkke- ja reguleerklappide, summutite ning jaoturite paigaldamine. Samuti ventilatsiooni agregaatide paigaldamine ja ühendamine ning võimalusel ka tule- ja soojusvilla isolatsiooni paigaldamine.  Lisaks saad teostada õhktorusüsteemide ehitust.

Ootused kandidaadile

Meie meeskonnaga liitumiseks on vajalik tehniliste dokumentatsioonide- ja jooniste lugemise oskus, eriharidus ja/või sarnane töökogemus. Ootame, et Sa oled hea analüüsivõimega ja omad tehnilist taipu. Soovime oma uues kolleegis näha  meeskonnamängijat, kes on kohusetundlik, vastutusvõimeline ja hea ajaplaneerimise oskusega. Kasuks tuleb vene keele oskus ja  vajalik on B-kategooria juhiluba. Samuti peab uus kolleeg olema valmis töötama väljaspool tavapärast graafikut.

Juhul, kui Sul puudub eriharidus või töökogemus aga oled tehniliselt taiplik ja ei karda uusi väljakutseid ühes oma valdkonna juhtivas ettevõttes, siis oleme valmis Sind kohapeal välja õpetama.

Ettevõte pakub

Teame, et meie ettevõtte põhiväärtus on meie toredad töötajad ja oskame neid vääriliselt hinnata.

Miks valida OÜ Maaküte enda tööandjaks, sest saad:

  • osa sõbralikust ja koostööaldist meeskonnast;
  • võimaluse töötada säästlikke ja innovatiivseid eregialahendusi pakkuvas ettevõttes;
  • teenida lisaks põhipalgale tulemustasu;
  • arengu- ja karjäärivõimalusi.