Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687865

Ventilatsiooniseadmete hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide juures ventilatsiooniseadmete filtrite vahetus, seadmete hooldus ja remont (tööpiirkond on peamiselt Tallinn ja selle lähiümbrus)

Ootused kandidaadile

  • väga hea tehniline taip, kasuks tuleb eelnev kogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/ või töökogemus ventilatsiooni valdkonnas

  • hea aja planeerimise oskus, hea suhtlemisoskus, täpsus ja kohusetundlikkus

  • suhtlustasandil eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

  • B-kategooria juhiluba

  • hea füüsiline vorm

  • püsivat töösuhet teotahtelises, toetavas ja sõbralikus töökollektiivis

  • meeskonnaüritusi

  • sporditoetust

Tööpakkumise number
#687865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021

Element Grupp on 2004. a loodud kiiresti arenev ettevõte. Meie eesmärgiks on tagada tööde kindel kvaliteet ja tööprojektide läbimõtestatus.
Element Grupi tegevusvaldkonda kuuluvad ventilatsioonitööd projekteerimisest paigalduseni ning ventilatsiooniseadmete ja -filtrite müük.
Meie kollektiivi kuuluvad inimesed, kes omavad kõrget erialast taset ning oskavad kliendile abiks olla õigete projektilahenduste tegemisel.

Vaata rohkem