Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805400
Veebipõhine värbamine

Ventilatsiooni paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Ventilatsiooniseadmete paigaldus ehitusobjektidel Soomes.

Kui omad kogemust ventilatsiooni alal või on soov õppida uut ametit siis kandideeri julgelt. Väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

  • On olemas Soome tööturvalisuskaart ja veronumber (maksunumber)

  • Oskad lugeda projekti.

  • Oled kohusetundlik ja pead kinni tööaegadest.

  • Iseseisva töö oskust.

  • Oled hakkaja iseloomuga  ja omad loogilist mõtlemist .

  • Abiks tuleb Soome keele oskus ja oma sõiduvahendi olemasolu.

  • On olemas oma elamispind.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka.
  • Meeldivat ja sõbraliku kollektiivi
  • Tööks vajaminevaid vahendeid.

Tööpakkumise number
#805400