Värsked tööpakkumised

Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete hooldusjuht/tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363626

Tööpakkumise number

363626

Töö kirjeldus

- hooldusosakonna juhtimine;
- hooldusgraafiku igapäevane täitmine;
- klientidega suhtlemine, tellimuste registreerimine, pakkumiste koostamine, varuosade tellimine, arvete koostamine aktide alusel, väljakutsete teenindamine;
- uute hooldusklientide otsimine, e-maili teel, helistamine, objektiga tutvumine, kohtumine haldusjuhtidega, objektide kaardistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

- erialast töökogemust;
- eesti ja vene keele oskust;
- B-kategooria juhiloa olemasolu;
- aktiivset tegutsemist;
- arenenud vastutustunnet;
- arvuti kasutamise oskust;
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

- toredat kollektiivi;
- ametialast täiendkoolitust;
- ametiautot;
- enesearendamise võimalust;
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- kaasaegseid töötingimusei ja -vahendeid;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- püsivat töösuhet;
- võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes;
- põhipalk 1 250.- (bruto) + tulemustasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014
Brutopalk:
Alates 1250 EUR kuus

KSV Ekspert OÜ on loodud 2006 aastal ning meie põhiliseks tegevuseks on kütte, jahutuse ning ventilatsioonisüsteemide hooldus ja ehitus. Lisaks pakume ventilatsiooni õhukanalite puhastust ja õhukanalitest tolmusisalduse mõõtmist ning inspekteerimist spetsiaalse robotkaameraga.

Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Meie visioon on olla parim omal alal.

KSV Ekspert OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja kui ka Eesti Soojuspumba Liidu ja MTÜ Eesti Külmaliit liige.