https://www.cvkeskus.ee/227344

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227344

Vene keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tamsalu Gümnaasium võtab tööle põhikooli ja gümnaasiumi vene keele õpetaja (1,0 ametikohta, määramata ajaks).


Ootused kandidaadile

Vastavus Haridus- ja Teadusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 “Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud nõuetele.


Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • erialast täiendkoolitust
  • head töökeskkonda
  • vajadusel elamispinda


Tööpakkumise number
#227344
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vene keele õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!