Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687283

Vene keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on vene keele õpetamine põhikoolis.

Ootused kandidaadile

  • vastavus õpetaja kvalifikatsiooninõuetele;

  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;

  • soov õppida ja õpetada;

  • tahet panustada noorte haridusse;

  • koostöövõime ja hea suhtlemisoskus ning empaatiavõime;

  • õpi- ja otsustusvõime, analüüsi- ja planeerimisoskus.

  • Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus;

  • valdkondlikuks tööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast tööd;

  • stabiilset ja kindlat töökohta;

  • uuendustele avatud sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi.

Tööpakkumise number
#687283