Värsked tööpakkumised

VENE KEELE KOOLITAJA (Põldma Kaubanduse AS)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564049

Tööpakkumise number

564049

Firma nimi peidetud VENE KEELE KOOLITAJA (Põldma Kaubanduse AS)

Töö kirjeldus

TÖÖ KIRJELDUS:
* Denim Dreami kauplusteketi klienditeenindajatele ametialase vene keele õpetamine
* tundide ettevalmistamine ja läbiviimine ettevõttepoolse õppematerjali alusel
* vajadusel olemasolevate õppematerjalide täiendamine
* koolituste läbiviimine ligi 15´le inimesele
* koolitusel toetava õhkkonna loomine

Nõudmised kandidaadile

* omad väga heal tasemel vene ja eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
* oled hea suhtleja, positiivne, sõbralik, korrektne ja täpne
* oled tulemustele orienteeritud ning Sulle meeldib teha koostööd

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
* motiveeritud õpilasi
* kaasaegseid töötingimusi
* kolleegide sõbralikku toetust
* heade tulemuste korral preemiat

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2018
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2018

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.