Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671114

Vene keele ja kirjanduse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Läänemere Gümnaasium ootab oma meeskonda vene keele ja kirjanduse õpetajat (põhikool) kuni 0,5 koormusega.
Kandideerimiseks palume saata CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiaid e-posti aadressile personalisekretar[at]laanemere.tln.edu.ee. Lisainformatsioon telefonil 675 0595.

Ootused kandidaadile

- pedagoogiline kõrgharidus (magistrikraad)
- min B2-keeletase eesti keeles

- vene keel emakeelena

- head koostöö- ja suhtlemisoskust
- soov õpetada noori ning toetada parimal viisil nende arengut
- korrektsus tööülesannete täitmisel
- arvuti kasutamise oskus
- kasuks tuleb eelnev töökogemus lasteasutuses

Erialase täiendamise ja arenemise võimalust. Motiveerivat õpikeskkonda ja võimalust osaleda kooli arengus. Huvitavat ja mitmekülgset tööd. 56 päeva puhkust.

Tööpakkumise number
#671114

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem