Värsked tööpakkumised

Vene keele assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182215

Tööpakkumise number

182215

Töö kirjeldus

Õppejõu töö koosneb loengute pidamisest, nende ettevalmistamisest, seminaridest, iseseisva töö korraldamisest, tagasiside andmisest ja kooli arendustööst

Nõudmised kandidaadile

Assistendil nõutav
3-aastane erialase töö kogemus
Kõrgharidus või vastav haridustase
Ühe Euroopa Liidu keele (soovitavalt inglise keele) oskus tööalase suhtlemise tasemel

Pakume häid töötingimusi, koolitusvõimalusi, sõbralikku meeskonda ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Tööd tuleb teha erineval tasemel olevate õppegruppidega. Gruppe on kokku umbes 30. Töökoormus 0,5 ametikohta

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. september 2009
Kuulutus sisestati:
7. august 2009
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 6000 EEK kuus

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool on Lääne-Virumaal Mõdrikul kutseõpet ja rakenduskõrgharidust ning täiskasvanute täiend- ja ümberõpet pakkuv, Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik rakenduskõrgkool, kes alustas tegevust riikliku rakenduskõrgkoolina 03. septembril 2007. aastal. Enne seda kandis kool Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli nimetust ning tegutses kutseõppeasutusena.
Koolis õpib 1100 üliõpilast ja õpilast ning töötab 60 inimest.