Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298165

Veinide tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veinide tootejuhi tähtsaim roll on olla oma toodete juht ja arendaja Eestis ning tagada ettevõtte ja brändide eesmärkide täitmine.
Koostada oma brändide strateegiad ja eelarved, vastavalt strateegiale planeerida ja viia ellu turundustegevused,
püstitada toodete eesmärkide elluviimiseks ülesanded müügimeeskonnale ning olla kursis veinide kategoorias kõige turul toimuvaga

Ootused kandidaadile

Kui Sul on müügijuhtimise või turundamise töökogemus FMCG sektoris, tunned huvi veinimaailma vastu ja oskad väga heal tasemel inglise keelt, siis see ametikoht on Sinule!

Võimalust teostada end rahvusvaheliselt tuntud ja edukaid brände turundavas ning müüvas ettevõttes. Võimalust liituda oma ettevõttele truu, tulemusliku ja sõbraliku meeskonnaga.
Pakume konkurentsivõimelisi tingimusi ning erinevaid arenguvõimalusi.
Kõigil Prike töötajatel võimalus osaleda 'Joogiekspert' koolitusprogrammis.

Lisainfo

AS Prike asub Tallinnas Peterburi tee 92G.

Tööpakkumise number
#298165

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2013
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

AS Prike - Joogieksperdid aastast 1992.

AS Prike tegutseb Baltikumis ja ettevõtte tooteportfelli kuulub üle 90 brändi. Peamised ja tuntuimad brändid, mida esindame on Smirnoff, Johnnie Walker, Bailey’s, Gordon’s, Guinness, Captain Morgan, Hennessy ja Moĕt&Chandon.
Prike portfellis on parimate veinimaade tuntud veinitootjate brändid nagu Robertson, Barton & Guestier, Zonin, La Conda, Johann Brunner, Santa Carolina, Lindemans jt.
Prike partnerid hindavad meie kogemusi ja oskusi ehitada tipptasemel kvaliteetbrände. Paljud meie esindatavad brändid on oma kategoorias maailmas esikohal ning samale positsioonile oleme need pühendunud tööga viinud ka Eestis.

Ettevõttes töötab kokku üle 90 inimese.
Täpsem info www.prike.ee.

Vaata rohkem