Värsked tööpakkumised

Veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613542

Tööpakkumise number

613542

Töö kirjeldus

- hoone veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimine
ja / või
- välisveevarustuse ja -kanalisatsiooni projekteerimine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev vee ja kanalisatsiooni projekteerimise alane töökogemus vähemalt 3 aastat
- kõrgem erialane haridus
- projekteerimisalase tarkvara tundmine ja kasutamisoskus
- teadmised mudelprojekteerimisest
- eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- hea suhtlemis- ja koostööoskus, valmidus meeskonnatööks
täpsus, korrektsus, püsivus

Kasuks tuleb:
kutsetunnistuse olemasolu;
pumplate, tuletõrjeveevarustuse projekteerimise oskus.

Ettevõte pakub

- huvitavat töökohta edukas ettevõttes,
- koolitusi ja tööks vajalikke töövahendeid,
- toetavat ja sõbralikku meeskonda,
- sporditoetust ja ühisüsritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. september 2019
Kuulutus sisestati:
25. august 2019

Novarc Group AS on aastatega tõusnud oma valdkonna juhtivaks tegijaks Eestis. Seisme pidevalt uuenduslikuma, säästlikuma ja keskkonnasõbralikuma ehitamise eest. Nimi Novarc sümboliseerib ettevõtte ambitsiooni viia ehitus innovatsiooni teele ning juurutada BIM-tehnoloogial baseeruvat koostööd kõigi projektis osalejate vahel. Ollakse mitmetahulisemad kui lihtsalt projekteerimisbüroo.