Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305605

Veevärgilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lukksepatööde teostamine vee- ja kanalisatsioonitorustikel
  • Kaevetööde teostamine vee- ja kanalisatsioonitorustikel
  • Vee- ja kanalisatsioonikaevude remont ja ehitus

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja/või vähemalt 2-aastane töökogemus
  • Torumaterjalide tundmine
  • Hea pingetaluvus ja klienditeenindusele suunatud hoiak
  • Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
  • B-kategooria autojuhiload
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb
  • C, BE ja CE kategooria autojuhiload
  • Troppija tunnistus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõttes
  • Kvalifikatsioonile vastavat tasu hea töö eest, millele lisandub aastane tulemustasu
  • 7 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Häid töötingimusi, soodne toitlustus, regulaarne tervisekontroll, palju huvitavaid üritusi, sportimisvõimalused jmt

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata CV koos märgusõnaga “Veevärgilukksepp”.

Tööpakkumise number
#305605

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2013
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2013

AS Tallinna Vesi 312 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Senise töö tulemuslikkuse kinnituseks on EMAS tunnistus, mis väljastati AS-le Tallina Vesi esimesena Baltikumis. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem