Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293808

Veeremi hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on Stadler Flirt rongide hooldustööde teostamine s.h.

  • rattapaaride treimine
  • rattapaaride profiili mõõtmine
  • rongide pöördvankrite remonttööde teostamine

Ootused kandidaadile

Töö eeldab

  • tehnilist eriharidust (soovitavalt raudteeveeremi lukksepa ja CNC treipingi eriala omandanud kandidaadid)
  • elektrialaseid algteadmisi
  • kohusetundlikkust, töökust, täpsust ja korrektsust
  • rattapaaride profiili mõõtmise tundmist
  • rattapaaride remonditehnoloogia tundmist
  • CNC treipingi kasutamise oskust
  • eesti ja vene oskust
  • arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet ja kindlat töötasu
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust
  • tööriideid ja -jalatseid
  • ujula kasutamise võimalust soodustingimustel
  • ühisüritusi
  • tasuta sõiduvõimalust Elektriraudtee rongides

Tööpakkumise number
#293808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2012

Elektriraudtee AS on uusi reisironge tarniv ettevõte, kes täna tegutseb Harjumaa piires, pakkudes reisirongiteenust Harjumaa elektrifitseeritud raudteedel.

Vaata rohkem