Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625037

Veepuhastuse spetsialist (veepuhastusjaamas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veepumplate tehnoloogia toimimise tagamine
Veepumplate arendusinvesteeringute ettevalmistus ja juhtimine
Veekvaliteedi seire ja mõõtmiste analüüs
Töötamine veepuhastusjaama pilootseadmega
Tehnoloogiliste katsete teostamine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus loodusteadustes (soovitavalt keemia või keskkonnatehnoloogia)
Hea tehniline taip
Eesti ja inglise keele oskus ning
hea arvutikasutamisoskus
Soovitavalt B kat. load ja teadmised veepuhastusprotsessist ning vee keemiast/mikrobioloogiast

ARENGUT: Väljaõpe kogenud kolleegi juhendamisel ning süsteemne koolitamine
KINDLUSTUNNET: Stabiilne ja huvitav töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis
VÄÄRIKAT TASU: Konkurentsvõimeline töötasu ning heade tulemuste korral iga-aastane tulemustasu
AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel
SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: tipptasemel tööohutus, ühisüritused, toetavad juhid ja meeskond

Tööpakkumise number
#625037

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem