Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293453

Veemajanduse projektijuht lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tehniliste tingimuste koostamine ja väljastamine, projektide ja planeeringute kooskõlastamine, vee-ja kanalisatsioonivõrguga liitumiste vormistamine
-rajatiste digitaalse andmebaasi haldamine ja täiendamine
-ettevõtte siseste jooniste valmistamine ja VK projektide koostamine
-VK arendusprojektides osalemine, kooskõlastuste hankimine
-suhtlemine klientide, maaomanike, omavalitsuste ja ettevõtetega

Ootused kandidaadile

-kõrgharidus keskkonnatehnika või muul erialal, mis võimaldab töötada ÜVK projekteerijana
-vähemalt 5 aastane erialane töökogemus VK projekteerimise valdkonnas
-projektijuhtijuhtimise või juhtiva projekteerija töökogemus
-väga hea suhtlemisoskus
-hea eesti keele oskus
-AUTOCAD'i kasutamise oskus spetsialisti tasemel
-otsustusvõimelisus ja aja planeerimise oskus

Kasuks tuleb:
-vene keele oskus
-B-kat. juhiload ja isiklku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- töötasu alates 1000 eurot kuus
- võimalus töötada vaba graafikuga
- muud ettevõtte sisesed soodustused

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada:
-CV eesti keeles
-kirjalik kandideerimissoov, mis sisaldab palgasoovi ja võimalikku tööle asumise aega

Tööpakkumise number
#293453

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 3 miljonit eurot. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest.

Viimase 2 aasta suurimaks väljakutseks on olnud Sakus uute ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni ning kaugkütte torustike rajamine ning klientidele uute liitumisvõimaluste loomine.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.

Vaata rohkem