Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728428

Veemajanduse lukksepp

CVKeskus.ee klient
Saku, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vee- ja kanalisatsioonisüsteemide ning rajatiste hooldus- ja remonttööde teostamine.

  • Kinnistute liitumistorustike kontroll ja suhtlemine kinnistuomanikega

  • Klientidel veemõõdusõlmedes veearvestite paigaldamine.

Ootused kandidaadile

  • Baasteadmised vee- ja kanalisatsioonitorustike hooldus- ja remonttöödest või erialane haridus
  • tehnilistest tööjoonistest arusaamine
  • iseseisvalt ja meeskonnas töötamise oskus
  • arvutikasutamise baasoskus
  • eesti keele oskus suhtlustasemel
  • B kategooria juhiluba

Kasuks tuleb:

  • Varasem töökogemus torulukksepana või ehituse valdkonnas
  • vene keele oskus
  • elektrialased algteadmised

Ettevõte pakub

    • huvitavat ja mitmekesist tööd
    • kaasaegset töökeskkonda
    • ühisüritusi
    • erialast täiendkoolitust
    • sportimise kompensatsiooni
    • stabiilset tööd ja kindlat töötasu

Kandideerimiseks saada oma CV koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#728428