Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625103

Veebitellimuste kompleketeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on

  • veebitellimuste komplekteerimine, pakkimine, märgistamine ja väljaandmine
  • kauba vastuvõtt ja kontroll
  • tellimustega seotud probleemidele lahenduse leidmine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • omad head arvuti kasutamise oskust
  • oled oma töös täpne, kiire ja kohusetundlik
  • Sulle on omane iseseisev mõtlemine
  • räägid hästi eesti keelt

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • tööks vajalikku väljaõpet
  • häid töötingimusi modernses laokompleksis
  • tööaega E-R kella 9.00-17.30
  • kindlat sissetulekut
  • pikaajalist töösuhet
  • toredaid ja toetavaid kolleege
  • soodsaid sportimisvõimalusi
  • vahvaid ühisüritusi

Kui tunned huvi meie tööpakkumise vastu, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meiliaadressile personal(at)rahvaraamat.ee
Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Tööpakkumise number
#625103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 11 kauplust seitsmes Eesti linnas, e-pood ja oma kirjastus. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.
2016 valiti Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplus Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas. 2018 Rahva Raamatu e-pood võitis kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli hobide kategoorias.
2018 Kantar Emori uuringus Eesti elanike arvamuses kultuuri- ja haridusvaldkonna brändide kohta selgus, et Tartu Ülikooli ja Eesti Televisooni kõrval hinnatakse veel enim Rahva Raamatut.
Rahva Raamat on pikaaegsete traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 1912. aastast.

Vaata rohkem