Värsked tööpakkumised

Veebitellimuste kompleketeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605943

Tööpakkumise number

605943

Firma nimi peidetud Veebitellimuste kompleketeerija

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on

  • veebitellimuste komplekteerimine, pakkimine, märgistamine ja väljaandmine
  • kauba vastuvõtt ja kontroll
  • tellimustega seotud probleemidele lahenduse leidmine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • omad head arvuti kasutamise oskust
  • oled oma töös täpne, kiire ja kohusetundlik
  • Sulle on omane iseseisev mõtlemine
  • räägid hästi eesti keelt

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • tööks vajalikku väljaõpet ja koolitusi
  • häid töötingimusi modernses laokompleksis
  • tööaega E-R kella 8.30-17.00
  • kindlat sissetulekut
  • pikaajalist töösuhet
  • toredaid ja toetavaid kolleege
  • soodsaid sportimisvõimalusi
  • vahvaid ühisüritusi

Nb! Meie ladu asub Peterburi tee 92e, Tallinnas.

Kui tunned huvi meie tööpakkumise vastu, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meiliaadressile personal(at)rahvaraamat.ee
Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 11 kauplust seitsmes Eesti linnas, e-pood ja oma kirjastus. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.
2016 valiti Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplus Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas. 2018 Rahva Raamatu e-pood võitis kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli hobide kategoorias.
2018 Kantar Emori uuringus Eesti elanike arvamuses kultuuri- ja haridusvaldkonna brändide kohta selgus, et Tartu Ülikooli ja Eesti Televisooni kõrval hinnatakse veel enim Rahva Raamatut.
Rahva Raamat on pikaaegsete traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 1912. aastast.