Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620994

Veebilehe haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanded:

kodulehe muutmine/uuendamine müügitarkvara ja programmeerimiskeelte abil (Prestashop, PHP, HTML, CSS)
turundustegevuste planeerimine ja teostamine ( sisuloome, kampaaniad, reklaam jne.)
erinevate müügi ja turunduskanalite haldus
bännerite lisamine ja muutmine
vajadusel arvuti komplekteerimine ja töövalmis seadistamine
tellimuste vormistamine, pretensioonide lahendmine

Nõudmised kandidaadile

Vastavad teadmised töökirjelduses toodu elluviimiseks ning eesti ja inglise keele hea oskus.

võimalust olla suurepärase meeskonna mõjukas ja täiendav lüli
häid töötingimusi
põnevaid väljakutseid
huvitavaid töölähetusi
põhipalgale lisaks saad heade tulemuste korral igakuist arvestatavat preemiat

Tööpakkumise number
#620994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

ONOFF pakub iga päev uudishimulikule kliendile asjatundlikku, positiivset ja kiiret teenindust. Heade nõuannate ja usaldusväärsete soovitustega muudame kliendile valikute tegemise lihtsaks. Meie juhtmõte on alati olnud pakkuda uusimat tehnikat soodsaima hinnaga. Täna tegutseb meil Eestis 9 kauplust.

Otsime Itek Elektroonika veebipoe haldajat.
Sind ootab väljakutseid pakkuv ametikoht!
Sinu kogemused IT valdkonnas ja keskmisest suuremad teadmised kodutehnika osas on heaks stardiplatvormiks!
Kirjuta meile endast lühikeses motivatsioonikirjas ja me lepime Sinuga kokku kohtumise, kui meie arusaamised ja koostöövõimalused kattuvad!

Vaata rohkem