2023-08-23 14:48:55

Veebiarendaja Tartus

CVKeskus.ee klient
2000 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma Tartus asuva meeskonnaga liituma täiskohaga väga head full-stack veebiarendajat, kes aitaks luua tipptasemel e-commerce lahendused nii B2C kui ka B2B valdkonnas.

Peamine eesmärk on arendada Thirty Bees (Prestashop 1.6 fork) baasil (multi-tenant & multi-language) lahendus nii mono- kui ka multibrändide tarbeks Euroopa turule.

Peamised ülesanded:

  • uute veebilahenduste- ja süsteemide arendamine ning haldamine;
  • ettevõttesisene tootearendus;
  • lahenduste analüüs ja väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised veebiarendajale:

  • kogemus Prestashop platvormi arenduses (frontend, backend, moodulid);
  • väga heal tasemel PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript tundmist;
  • eelnev töökogemus veebiarendajana/programmeerijana;
  • hea analüüsivõime ja planeerimisoskus;
  • hea arusaamine veebipõhistest teenustest ja rakendustest;
  • võimekus ja oskus iseseisvalt töötada;
  • vastutustunne, meeskonnatöö valmidus;
  • oskus kinni pidada tähtaegadest ning muudest kokkulepetest;
  • soov ennast pidevalt arendada ja täiendada;
  • heal tasemel eesti- ja inglise keele valdamine.

Suureks kasuks tuleb:

  • kogemus versioonihaldusega (Git, Composer, NPM);
  • kogemus erinevate veebiarenduse frontend raamistikega (Bootstrap, TailwindCSS, AlpineJS);
  • kogemus Elasticsearch otsingumootori tarkvaraga;
  • kogemus mahukate andmebaaside loomise ja optimeerimisega.

  • konkurentsivõimelist töötasu vastavalt kvalifikatsioonile (lisa oma palgasoov kandideerimisel)
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
  • võimalusel ja vajadusel töö kodukontoris;
  • võimalust arendada huvitavaid projekte ja ülesandeid Euroopa turule.