VEE- JA KANALISATSIOONITORUSTIKE EHITAJA
Tööpakkumise number #833064

1
Santeks Masinad OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Vee-ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd.

Haljastus- ja pinnasetööd.

Tööpiirkond on üle Eesti, tuleb valmis olla üle Eestiliseks komandeeringuks.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus välistorustike paigaldajana.

  • B-kat juhilubade olemasolu

  • nivelliiri kasutamisoskus

  • projektide lugemisoskus

  • valmisolek komandeeringuks

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes

  • ametiauto

  • meeldiv kollektiiv ja konkurentsivõimeline töötasu

  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#833064

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
EHITUSTELLINGUTE PAIGALDAJA Elme Trans
5 p. tagasi
EHITUSTELLINGUTE PAIGALDAJA Elme Trans • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
EHITUSTÖÖLINE Loodkellu ehituslahendused OÜ
Kuni 3000 €/kuus
EHITUSTÖÖLINE Loodkellu ehituslahendused OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
ÜLDEHITUSTÖÖLINE Seliko Grupp OÜ
3 p. tagasi
ÜLDEHITUSTÖÖLINE Seliko Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
EHITUSLIFTIDE PAIGALDAJA Cramo Estonia AS
EHITUSLIFTIDE PAIGALDAJA Cramo Estonia AS • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
TORULUKKSEPP SanTech Grupp OÜ
1800 - 2000 €/kuus
4 p. tagasi