Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622500

Vedurijuhi Abi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vedurijuhi abistamine ja tema korralduste täitmine, veduri tehnilise
seisukorra jälgimine;
  • erinevad tõste- ja laadimistööd;
  • osalemine erinevatel heakorratöödel;
  • talvel lumekoristustööd, nii raudteel kui territooriumil.

Nõudmised kandidaadile

  • omad vähemalt keskharidust;
  • omad T- kategooria juhiluba ja vedurijuhi abi
3. taseme kutsetunnistust (kutsetunnistuse puudumisel pakume
väljaõpet);
  • kasuks tuleb raudteealane töökogemus ja väljaõpe;
  • oskad vene keelt suhtlustasandil;
  • Sul on vastunäidustusteta tervislik seisund;
  • oled valmis meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd tunnustatud ettevõttes;
  • täiendavat väljaõpet koos arenemisvõimalustega;
  • BLRT Grupi töötajate tunnustamise poliitikas määratletud soodustusi.

Töö asukoht: Maardu, Vana-Narva mnt.24a.

Tööpakkumise number
#622500

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem