Värsked tööpakkumised

Vedude korraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366728

Tööpakkumise number

366728

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset ja professionaalset vedude korraldajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on autode ja autojuhtide töökorraldus, tellimuste vastuvõtt, tellimuste vormistamine ja töötlus, saadetiste jälgimine, arvete koostamine ja kulude kontroll.

Igapäevane töö koosneb veel vedude ekspedeerimisest, klientidega suhtlemisest, hinnapakkumiste koostamisest, vajalike kontaktide leidmisest, püsikliendisuhete loomisest ja hoidmisest.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on vastava hariduse ja eelneva töökogemusega,
aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega, hea arvuti kasutamise ja suhtlemisoskusega.

Töö nõuab iseseisvust ja head koostöövõimet, korrektsust, kohusetundlikkust ja täpsust. Vajalik on eesti, inglise ja vene keele oskus
ning eeliseks kandideerimisel on ka rootsi ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas firmas,
pikaajalist ja stabiilset töösuhet, eneseteostuse ja arenemise võimalust,
häid töötingimusi, meeldivaid kolleege, head palka ja täiendkoolituse võimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 1700 kuni 2200 EUR kuus

Navaka Transport AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 1992. aastal eesmärgiga pakkuda kiiret, usaldusväärset ja kvaliteetset transporditeenust Eesti ja Soome vahel. Tänaseks on meie ettevõttest kasvanud tuntud ja usaldusväärne maantee-transporditeenust pakkuv ettevõte, mis teostab regulaarset väikepaki, osa- ja täiskoorma vedusid Eesti ja Soome vahel. Lisaks pakume veel täis- ja osakoormate vedusid Rootsi ja Baltikumi suunal ning projektivedusid Norra ja Taani suunal. Ettevõttes töötab hetkel 37 töötajat.