2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtujuht

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda VASTUVÕTUJUHTI, kellele usaldada hotelli külaliste vastuvõtmise koordineerimine ja vastuvõtumeeskonna juhtimine.

Peamised vastutusvaldkonnad:

  • vastuvõtuosakonna igapäevase töö korraldamine;
  • ettevõttesisese info liikumise korraldamine;
  • broneerimisprogrammi haldamine;
  • osakonnasiseste protseduurireeglite väljatöötamine ja haldamine;
  • vajadusel külastajate professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine;
  • pakutavate hotelliteenuste põhjalik tundmine ja aktiivne müük.

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui omad eelnevat töö- või juhtimiskogemust hotellinduses või sarnases valdkonnas, oled positiivse ellusuhtumisega ning valmis avatud meeskonnatööks. Hindame ausust, korrektsust ja täpsust. Hotelli vastuvõtujuhi ametikohal on oluline hea eesti ja inglise keele oskus nii suuliselt kui ka kirjalikult. Kasuks tulevad muud võõrkeelte oskused.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume SULLE:

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd motiveeriva töötasu eest;
  • Erialaseid koolitusi ning ettevõtte siseseid soodustusi;
  • Soodustusi Accor hotelliketti kuuluvates hotellides;
  • Rahvusvahelist hotellitöö kogemust ja võimalusi arenguks hotellinduses;
  • Tasuta toitlustust;
  • Stebby spordikompensatsiooni.

Sind ootab muutusi ja uuendusi täis igapäevaelu, ambitsioonikad tulevikuplaanid ja toetav meeskond!