Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460026

Tööpakkumise number

460026

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale ja esinduslikule vastuvõtuadministraatorile, kes armastab inimestega suhtlemist ning on ühtlasi hotelli visiitkaardiks. Paindlik töögraafik sisaldab nii öiseid kui ka päevaseid vahetusi. Töö sisuks on külastajate sõbralik ja kõrgetasemeline teenindus hotelli saabumisel, hotellis viibimise ajal ja lahkumisel hotellist.

Nõudmised kandidaadile

Meie uus meeskonnaliige teab, mida tähendab esmaklassiline teenindus, on abivalmis, viisakas, soe ja sõbralik, hindab töös korrektsust ja täpsust ning suhtleb hotelli külastajatega eesti ja inglise, soovitavalt ka vene ja soome keeles. Kandideerimisel tuleb kindlasti kasuks erialane haridus, varasem töökogemus hotellis ning Hotsoft programmi tundmine.

Ettevõte pakub

 sõbralikku ja toetavat meeskonda
 kindlat ja pikaajalist töökohta
 kaasaegset ning meeldivat töökeskkonda
 väga häid töötingimusi
 huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Paindlik töögraafik sisaldab nii öiseid kui ka päevaseid vahetusi.
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.
Võtame ühendust vaid kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2017

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim 205 toaga hotell ja ruumikas a la carte restoran, wellness-spa ning kaasaegse tehnikaga varustatud Lõuna-Eesti suurim konverentsikeskus. Kolmetärni superior hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis.
Kaasaegne ruumikujundus, professionaalne teenindus ning atraktiivne asukoht teevad Dorpatist ihaldatud sihtkoha nii lähemate kui kaugemate külaliste jaoks.