Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462522

Tööpakkumise number

462522

Töö kirjeldus

- Külaliste sisse ja välja registreerimine
- Klientide viisakas ja sõbralik teenindamine
- Töö graafiku alusel nii päevased kui öised vahetused

Nõudmised kandidaadile

- Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
- Valdad eesti, vene ja inglise keelt, kasuks tuleb soome keel
- Kohusetundlik, aus, usaldusväärne, hea pingetaluvus, rõõmsameelne
- Oled valmis vahetustega tööks
- Kasuks tuleb hotelliprogrammi (Hotellinx) tundmine

Ettevõte pakub

- Meeldivat töökeskkonda
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Omapere soodustust
- Lisamüügist sõltuvat töötasu
- Paindlikku graafikut
- Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi

Võtame ühendust vaid sobivateks osutunud kandidaatidega.

Lisainfo

Kontakt: Aleksandra Potapenko 6303 331, 555 83526

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
3. märts 2017

Hotell Susi on kaasaegse sisustuse ja arvukate kunstiteostega Superior 3* hotell, mis tegutseb aastast 1992.
Pakume oma klientidele majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.
Hotellis on 99 numbrituba, restoran, baar, nõupidamisruumid, saun, ilusalong ja parkla.