Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364884

Tööpakkumise number

364884

Töö kirjeldus

-klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis
-külaliste hotelli sisse- ja väljaregistreerimine
-arveldamine klientidega
-hotelliteenuste ja –toodete müük
-klientide abistamine, võimalike probleemide lahendamine
-info jagamine ja teadete edastamine
-arvete kontroll ja parandused, teenuste postitamine, ööauditi läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

-väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
-valmisolek töötada öösiti, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel
-hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
-kohusetundlikkus, täpsus
-hea pingetaluvus ja paindlikkus

Kasuks tuleb:

-vene, saksa ja/või soome keele oskus kõnes
-varasem töökogemus hotellinduses
-Fidelio programmi oskus

Ettevõte pakub

-meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
-huvitavat ja vaheldusrikast tööd
-hotelliketisiseseid soodustusi
-täiendkoolitusi
-konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Töö toimub graafiku alusel, 12-tunnistes vahetustes vahemikus 9:00-21:00 või 21:00-9:00. Pakume tööd nii osalise- kui täistööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2014

Kreutzwald Hotell Tallinn
Unique Hotels on Eesti hotellikett, mis opereerib nelja hotelli: 2-tärni hotelli City Hotel Tallinn, 4-tärni hotelli Kreutzwald Hotel Tallinn, ajaloolist butiikstiilis äriklassi hotelli von Stackelberg Hotel Tallinn ja äriklassi puhke- ja konverentsikeskust Vihula Manor Country Club & Spa, mis asub tunnisõidu kaugusel Tallinnast. Unique Hotels esindab mugavuse, seikluse, julge disaini ja taskukohaste hindade suurepärast kooslust. Me ei suuda muuta tervet maailma, kuid proovime anda oma parima, et klientide viibimine meie hotellides oleks igati unikaalne – sest igati unikaalsed on ka meie külalised.
Kui Sa oled töökas, positiivne, sõbralik ja teotahteline. Kui Sa usud, et üks sõbralik naeratus võib muuta kliendi päeva positiivseks ning soovid anda endast parima, et hotellikülaline tunneks ennast meie hotellis erilisena, siis ootame Sind Kreutzwald Hotell Tallinna sõbralikku meeskonda.