Vastuvõtuadministraator
Tööpakkumise number #815481

Meriton Hotels AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna vanalinna südames asuvasse Meriton Old Town Garden Hotelli (Lai tn 24) täis ja osalise töökoormusega ning soovitavalt eelneva hotelli vastuvõtuadministraatori töökogemusega töötajaid, kes valdavad vähemalt eesti ja inglise keelt. Fidelio, Opera või mõne muu hotelliprogrammi tundmine on suureks eeliseks.

Töö graafiku alusel nii päevases kui öises vahetuses. Töövahetuse pikkus on 12 tundi. Vahetused: päevane 08:00-20:00; öine 20:00-08:00.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Ootused kandidaadile

Kõige olulisem on paindlikkus ja tahe seda tööd teha. Sõbralikkus, ausus ja lojaalsus on samuti olulised. Oskus inimestega suhelda ja klientidele orienteeritus.

Unikaalne Tallinna vanalinna keskkond ja hotellihoone. Rahulik hotell.

Tööpakkumise number
#815481

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine
6 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS
Alates 1050 €/kuus
4 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
VASTUVÕTUTEENINDAJA Nordic Hotels OÜ
UUS
päev tagasi
VASTUVÕTUTEENINDAJA Nordic Hotels OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
Veebipõhine värbamine PARFÜÜMIKONSULTANT ALTEUS ESTONIA OÜ
1000 - 1800 €/kuus
1 UUS
2 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
PARFÜÜMIKONSULTANT ALTEUS ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki