2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtuadministraator

CVKeskus.ee klient
1200 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Dream Stay OÜ on pikaajalise kogemusega ettevõte, kelle hallata on üle 100 külaliskorteri Tallinnas.

Seoses laienemisega otsime oma meeskonnaga liituma hea organiseerimisvõime ja -klienditeenindusoskusega vastuvõtuadministraatorit, kes armastab oma tööd. Töö on graafiku alusel 15-16 päeva kuus.

Sinu ülesannete hulka kuulub:

  • Vastuvõtuosakonna igapäevase töö korraldamine ja organiseerimine;
  • Kõnedele ja  e-kirjadele vastamine ning külaliste vastuvõtmine;
  • Tellimuste vormistamine ning broneerimissüsteemi haldamine;
  • Professionaalne külaliste nõustamine ja juhendamine;
  • Koristajate ja kullerite vahelise info jälgimine ning koordineerimine;
  • Vastuvõtu ja muu vajaliku inventari haldamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus vastuvõtja või administraatori ametikohal;
  • Suurepärased suhtlemis- ja klienditeenindusoskused;
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas. Kasuks tuleb vene ja soome keel;
  • Hea stressitaluvus ja võime töötada kiiresti muutuvas keskkonnas
  • Täpsus, korrektsus ja organiseerimisvõime;
  • Oled võimeline töötama nii üksi kui ka meeskonnas;
  • Hea Arvutioskus

Pakume oma töötajatele konkurentsivõimelist palka, sõbralikku ning üksteist toetavat meeskonda, stabiilset ning kindlat töökohta. Hooajalised boonused vastavalt tulemustele.