2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
900 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Administraatori töö on hotellis üks olulisemaid – administraator võtab külalised vastu ja on igakülgselt abiks, et nende peatumine hotellis oleks igati meeldejääv. Öises vahetuses hoolitseb administraator selle eest, et majas oleks vaikne ja turvaline. Ühtlasi kontrollib meie programmis üle järgmise päeva saabujad ning edastab info päevasele kolleegile.

Ootused kandidaadile

Kui oled hea suhtlemisoskusega, viisakas ning positiivne inimene, siis võib see töö Sulle sobida! Lisaks eeldame, et valdad lisaks eesti keelele ka väga head inglise keelt (nii kõnes kui kirjas) ning suhtlustasandil veidi soome, vene või mõnda muud võõrkeelt. Peaksid omama ka head närvi, et pingelistes olukordades rahulikuks ja meeldivaks suhtlejaks jääda. Oluline on tunda ka meie kodulinna, et saaks külalisi juhatada nii muuseumitesse, loomaaeda kui restorani.

Ettevõte pakub

Väljaõpe kohapeal. Sind ootab väike, kuid sõbralik ja toetav hotellipere, palju toredaid külalisi ja paindlik töögraafik. See töö on Sulle sobilik, kui omad veidigi kogemust teeninduses ja soovid oma tuleviku hotelli erialaga siduda – meilt saab väärilise kogemuse hea tasemega hotellis! Töö on graafiku alusel ning vahetused on 12h pikad.