Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361149

Tööpakkumise number

361149

Töö kirjeldus

Otsime oma meeleolukasse meeskonda teenindustalente, kelle rutiinivaba töö põhiülensandeks klientide teenindamine hotelli vastuvõtuletis(klientide hotelli sisse
ja välja registreerimine,arveldamine,hotelli üldtelefonile vastamine,aktiivne hotelliteenuste müük,infovahetuse organiseerimine hotelli erinevate osakondade
vahel jne).

Nõudmised kandidaadile

vanust alates 18.eluaastast
abivalmidus
aktiivsus
algatusvõime
arenemisvõimelisus
eesti ja inglise keele valdamine

Ettevõte pakub

enesetäiendusvõimalust teenindusalal
huvitavat ja mitmekesist tööd
lõbusat ja sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Hansafond Grupp AS opereerib 37 toaga boutique hotelli Merchant`s House Hotel Tallinna vanalinnas.
Hotell pakub nii silmailu kui ajalugu. Asukoha poolest on see vaieldamatult üks parimaid peatumiskohti Tallinnas – täpselt Tallinna keskaegse Vanalinna südames, vaid paarkümmend sammu Raekoja platsist.

Merchants House hotell on parim koht nii äri- js puhkusereisideks. Hotelli hooned on kõrgelt hinnatud ka nende ajaloolise väärtuse poolest. Keskaegse kaupmehe kodu koosneb kahest hoonest, mis pärinevad 14. ja 16.sajandist. Kitsad käänulised koridorid, romantilised rõdud ja peidetud trepid, hoolega viimistletud keskaegne fassaad, puidust laetalad, käsitsimaalitud lae- ja seinamaalingud ja palju muud teevad meie hotelli erakordseks ning tekitavad unikaalselt hubase atmosfääri.

Meie ühisel eesmärgil tegutsev meeskond kannab hoolt iga päev selle eest, et iga meie maja külaline saaks siit erakordse viibimise kogemuse osaliseks ning lahkuks meie juures ainult helgete emotsioonide ja mälestustega.