Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator (Tallink Hotels)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398716

Tööpakkumise number

398716

Firma nimi peidetud Vastuvõtu administraator (Tallink Hotels)

Töö kirjeldus

• hotelli klientide teenindamine hotelli vastuvõtus

Nõudmised kandidaadile

• oled orienteeritud heale klienditeenindusele
• oled sõbralik ja abivalmis
• Sulle meeldib töötada meeskonnas
• suudad erinevates olukordades kiiresti orienteeruda
• valdad suhtlustasandil eesti, soome ja inglise keelt
• kasuks tuleb vene keele oskus

• stabiilset tööd Eesti suurima ja mainekaima tööandja juures, meie rahvusvahelises meeskonnas töötab täna ca 7000 töötajat
• tööks vajalikku väljaõpet abivalmi juhendaja käe all
• tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
• sõbralikku meeskonda
• hulgaliselt erinevaid ettevõtte soodustusi nii merel kui maal

Lisainfo

Otsime täiskoormusega tähtuajatu töölepinguga vastuvõtu administraatorit Tallink City Hotel`i.

Vaata veel teisi tööpakkumisi meie koduleheküljelt: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/toopakkumised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2015

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.