Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator (Taanilinna Hotell)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358987

Tööpakkumise number

358987

Töö kirjeldus

Vanalinnas asuv ajalooline Taanilinna Hotell otsib oma meeskonda vastuvõtuadministraatorit, kelle ülesandeks on külaliste meeldiv teenindamine hotelli vastuvõtus. Töö on vahetustega (enamasti öised vahetused) paindliku graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
• positiivse ellusuhtumisega, väga hea suhtleja, abivalmis, iseseisev ja korralik
• hea inglise ja vene keele oskusega vähemalt kõnes, soome keele oskus tuleb kasuks
• valmis töötama öösel / graafiku alusel

Kasuks tuleb:
• eelnev hotellitöö kogemus
• hotelli broneerimissüsteemidega töötamise oskus

Tööülesanned:
• külastajate sisse- ja väljaregistreerimine
• arvete vormistamine
• vajadusel külastajate tuppa juhatamine ja pagasiga abistamine
• hotelli külastajate erisoovide lahendamine

Ettevõte pakub

Pakume:
• tööaega paindliku graafiku alusel (enamasti öised vahetused)
• huvitavat tööd ning mitmekülgset väljaõpet
• toredat meeskonda
• tunnustust ja väärikat tasu tubli töö eest

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil +37255548557

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

Located in the heart of Tallinn’s Old Town close to Viru Gates this sophisticated hotel is set in the historic merchant’s building featuring stonework elements, wooden stairs and a cozy summer terrace.

The hotel provides a unique and comfortable atmosphere, offering 20 guest rooms decorated with elegant fabrics, hardwood floors and wooden furniture. Taanilinna Hotell combines medieval architecture with modern equipment.

Hotel Taanilinna offers its guests friendly, convenient and customer-oriented service.