Tööpakkumise number #799420

Vastuvõtu administraator

1
RAPIJATA OÜ / Konse motell
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

Suurepärane võimalus kandideerida Konse Motelli. Otsime oma tiimi hotelli administraatorit. Töö graafiku alusel. Administraator pakub viisakat teenindust, arveldab külalistega, vastab motelli üldtelefonile ja e-postile, teeb broneeringuid ning on abivalmis ja tähelepanelik külalise soovide suhtes.

Ootused kandidaadile

Sa sobid sellele ametikohale, kui Sul on hea suhtlemisoskus ja oskad inglise keelt, kasuks tuleb soome keel.

Ettevõte pakub

  • Tööd graafiku alusel

  • Tööalast väljaõpet

  • Stabiilset töökohta

  • Majutust

Tööpakkumise number
#799420

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR HOTELL PÄRNU OÜ
3 päeva jäänud
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR HOTELL PÄRNU OÜ • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR KOIDULAPARK HOTELL OÜ
Alates 6 €/tunnis
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR KOIDULAPARK HOTELL OÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Hotell Wesset OÜ
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Hotell Wesset OÜ • Pärnu
Pärnu
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Supeluse Hotell OÜ Hedon SPA & HOTEL
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Supeluse Hotell OÜ Hedon SPA & HOTEL • Pärnu
Pärnu
VAHETUSE VANEM PÄRNU ALEKSANDRI PUBIS MATHIESEN JA POJAD OÜ
VAHETUSE VANEM PÄRNU ALEKSANDRI PUBIS MATHIESEN JA POJAD OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki