Vastuvõtu administraator (Hestia Hotel Ilmarine)
Tööpakkumise number #815115

2
Hestia Hotel Ilmarine
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli klientide kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine ning nõustamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled naerusuine ja positiivse ellusuhtumisega, suhtled eesti ja inglise keeles, oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ning valmis töötama meeskonnas. Sulle sobib töötada graafiku alusel lisaks päevasele ajale ka õhtustel ja öötundidel (vahetused kell 08:00-20:00 ning 20:00-08:00).

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, kindlat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, oma töötaja soodustusi ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#815115

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Vastuvõtu administraator (Hestia Hotel Ilmarine) Vastuvõtu administraator (Hestia Hotel Ilmarine)

Hestia Hotel Ilmarine on unikaalse ajalooga 4 tärni hotell trendikas kalamaja piirkonnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahte Lätis.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS
1100 - 1200 €/kuus
6 p. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS
Alates 1050 €/kuus
5 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR My City Hotel
900 - 1200 €/kuus
UUS
2 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR My City Hotel • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ
1
2 päeva jäänud
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki