Värsked tööpakkumised

Värvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418513

Tööpakkumise number

418513

Töö kirjeldus

Seoses ambitsioonikate kasvueesmärkidega otsib Klarvinduer oma kollektiivi kogemustega VÄRVIJAT.

Sinu töö põhiülessanneteks on:

* Akende ja uste värvimine;
* Detailide ettevalmistamine värvimisprotsessiks;
* Tööprotsessi optimeerimine;
* Kvaliteedikontrolli teostamine;
* Tulemuste analüüsimine ning parendustegevuste väljapakkumine;
* Töötajate koolitamine.

Nõudmised kandidaadile

Pakud meile huvi, kui:

* Sulle sobib töötamine Valga linnas;
* Oled varasemalt töötanud vähemalt 3. aastat värvijana mõnes tootmisettevõttes;
* Talud hästi pinget ning oled valmis tööks mitmes vahetuses;
* Hindad meeskonnatööd ning oled positiivse ellusuhtumisega;
* Omad vähemalt põhiharidust.

Ettevõte pakub

* Stabiilset ja moodsat töökeskkonda Valga linnas;
* Võimalust õppida ja areneda;
* Väljakutset rahvusvahelisel areenil;
* Konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2016

Klarvinduer on 2014. aasta lõpus asutatud uuenduslik puit ja puitalumiinium aknaid tootev ning turustav Eesti ettevõte, mille toodangust 100% eksporditakse tänasel päeval Taani turule. Erinevalt teistest akna- ja uksetootjatest jõuab Klarvinduer oma klientideni läbi auhinnatud veebiplatvormi www.klarvinduer.dk, mis aitab lõpptarbijatel uute akende soetamisel säästa nii väärtustlikku aega kui ka raha. Klarvindueri missiooniks on tõestada, et iga klient on võimeline tegema akna- ja ukseavade mõõdistamise ning panema veebilehel kokku just enda kodule sobiva akna või ukse, kui talle õigel hetkel professionaalset juhendamist pakkuda.