Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513528

Varustaja24 müügijuht / müügitreener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

B2B fookusega müügimeeskonna juhtimine s.h
värbamine ja väljaõpe
müügioskuste arendamine
müügitulemuste kasvatamine
krediidipoliitika juurutamine
võlglaste minimeerimine
efektiivsuse tõstmine

Ootused kandidaadile

Aktiivse müügimeeskonna juhtimise kogemus
Exceli kasutamise oskus spetsialisti tasemel
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Valmisolek tööalasteks lähetusteks
B kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Põhipalka + tulemustasu
Ametiautot
Erialaseid täiendkoolitusi

Lisainfo

Tööpiirkonnaks on Eesti

Tööpakkumise number
#513528

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2018

First Step OÜ / Varustaja24 on Eesti Gasellettevõte 2017, mis on tunnustus ettevõtetele, kes on viimase 3 aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loonud kõige rohkem uusi töökohti ning kandnud endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Ettevõte on keskendunud ehitusettevõtete varustamisele Eestis ja Soomes, mille alla käib nii tööriistade müük ja rent kui ka tööriistade tarvikute ja kinnitusvahendite müük. Varustaja24 tooteportfelis on Bosch Professional käsitööriistad, Husqvarna teemanttehnika, Paslode-Spit kinnitusvahendid, Tjep armatuurisidujad, Hervisa Perles betoonivibraatorid, TRIAX armatuuripainutajad, Paclite ehitustehnika, Scangrip valgustid, Feirol pikendusjuhtmed, Björnkläder tööriided jpt kvaliteetkaubamärke.

Vaata rohkem