https://www.cvkeskus.ee/639331
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on tagada ettevõtte katlamajade, võrkude ja ehitusobjektide vajalike materjalide, seadmete ja teenustega varustamine ning kvaliteedinõuetele vastav (bio)kütus. Sa võtad materjalide, seadmete või teenuste ostupakkumised ning tarnid vastavalt tellimusele. Hoiad lao korras, tagad kauba olemasolu ja ajakohase ülevaate. Korraldad vedel- ja biokütuse vastuvõtu, kvaliteedi kontrolli ning reageerid kõrvalekalletele.


Nõudmised kandidaadile

Edu töös tagab vähemalt keskharidus ja kahe aastane töökogemus sarnasel ametikohal. Omad tehnilist taipu, tarnijatega suhtlemise kogemust ja oled valmis tegema füüsilist tööd. Sul on B-kategooria autojuhiload, räägid suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Oma töös oled täpne, iseseisev, hea suhtlemisoskusega ning avatud õppimisele. Kasuks tulevad teadmised katlamajadest ja nende komponentidest, tehniline haridus, inglise keele oskus ja tõstukiga töötamise kogemus.


Ettevõte pakub

Sind ootab vaheldusrikas ja liikuv töö kasvavas ning arenevas rahvusvahelises ettevõttes, vajalik väljaõpe ning valdkondlik areng. Sul on selged eesmärgid, näed oma töö tulemust energia tootmises ning puutud kokku erinevate kaasaegsete tehniliste lahendustega. Lisaks tulemusele ja koostööle orienteeritud organisatsioonikultuur, ohutud töötingimused ja soodustuste pakett.
Sinu tööpiirkond on peamiselt meie Põhja-Eesti tootmispiirkond, vajadusel üle Eesti. Teed koostööd piirkonna hooldusmeeskondade, projektijuhtimise, automaatika, gaasi ja soojuse jaotuse meeskondadega ning tarnijatega.

Küsi lisainfot telefoni 5307 3011 teel, CV Keskuse värbamisspetsialist Brita Jakobson.


Tööpakkumise number
#639331

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020
Varustaja-ostuspetsialist

Adven Eesti AS

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Advenis on meil on ligi 40-aastane kogemus, 400 professionaali ja opereerime üle 300 energiakeskuse. Adven Eestis töötab 85 inimest, opereerime üle 100 energiakeskuse, osutame energiateenust ligi 80 ärikliendile, toodame toasooja 19 kaugküttepiirkonnas ja edastame maagaasi 18 võrgupiirkonnas.

Vaata rohkem