Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796017

Varuosade müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LIEBHERR (www.liebherr.com) ja MECALAC (www.mecalac.com) ehitusmasinate varuosade müük.

Tööpiirkond Tallinn, adr. Betooni 7, tööaeg E-R

Ootused kandidaadile

Hea kui oled tehnika valdkonnaga kokku puutunud.

Otsime töötajat-spetsialisti, kes on õpihimuline, õppimisvõimeline.

Oleme pika ajalooga stabiilne tööandja. Alates 1998.a. LIEBHERR esindaja Eestis.

- pakume spordikompenatsiooni

- meil on sõbralik ja ühtehoidev meeskond

Tööpakkumise number
#796017