Varuosade müügispetsialist
Tööpakkumise number #794568

2
Avesco OÜ
Saue, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • Kliendikõnede- ja päringute käsitlemine

  • Pakkumiste koostamine ja varuosade müümine klientidele

  • Varuosade tellimine, tarne jälgimine ja klientide teavitamine

  • Müügidokumentatsiooni haldamine

  • Kaubavarude tagamine ja optimeerimine

  • Igapäevane kauba vastuvõtt ja ladustamine

  • Lao korrashoid ja perioodiliste inventuuride tegemine

  • Klientide nõustamine varuosade valiku ja kasutuse osas

  • Suhtlemine tehnikutega

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine

  • Klientide informeerimine uutest varuosadest ja teenustest

  • E-poe Cat Parts Store tellimuste haldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Klienditoe alast kogemust ärikliendi müügi- või teenindusvaldkonnas (nt rasketehnika, autoalane)

  • Tehnilist taiplikkust ning tehnilisest kirjandusest aru saamist

  • Väga hea suhtlemisoskus, korrektsus, ausus ja kohusetundlikkus

  • Iseseisvust ja aktiivsust tööülesannete täitmisel

  • Head eesti ja inglise keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks

  • Arvuti kasutamise oskust lõppkasutaja tasemel (MS Office rakendused).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Rahvusvahelist töökeskkonda

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja hüvitisi

  • Professionaalset arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#794568

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
Varuosade müügispetsialist Varuosade müügispetsialist

Avesco OÜ

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv Avesco OÜ ettevõte on tööstuslik müügi- ja teenindusettevõte, algselt
asutatud 150 aastat tagasi Langenthalis kui Ulrich Ammann AG. Avesco esindab kaubamärke, mis on
liidrid ülemaailmsel turul. Pakume tehnoloogiat, seadmeid, nõustamist ja lahendusi lähtudes uusimast
tehnoloogiast. Alates 2016. aastast on Avesco Baltikumis ametlik Cat®, Sitech ja Metso edasimüüja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Saestuudio OÜ
1
MÜÜGISPETSIALIST Saestuudio OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
MÜÜGIESINDAJA VALDEKU ESINDUSSE AD BALTIC AS
UUS
päev tagasi
MÜÜGIESINDAJA VALDEKU ESINDUSSE AD BALTIC AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
4 p. tagasi
HAAGISTE MÜÜGIJUHT Schmitz Cargobull Eesti OÜ
1
4 p. tagasi
HAAGISTE MÜÜGIJUHT Schmitz Cargobull Eesti OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
VIP 1
nädal tagasi
VARUOSADE MÜÜGISPETSIALIST Manpower OÜ